Er is een sfeer van verandering binnen de gelederen van rocksteady Studios. Via een persbericht dat op zijn sociale profielen werd gepubliceerd, bevestigde de Londense studio het afscheid van de mede-oprichters Sefton Hill en Jamie Wandelaar.

In de brief schetsen de twee voormalige executives kort de geschiedenis van Rocksteady: vanaf de oprichting in 2004 en hun vroege werken als Stedelijke Chaos, door het succes van de serie Arkham en tot het moment dat Suicide Squad: Dood de Justice League.

Hier is de volledige brief vertaald in het Italiaans:

“Onze beslissing om Rocksteady te verlaten was op zijn zachtst gezegd ontroerend! Vanaf de dag dat we het bedrijf in 2004 oprichtten tot vandaag, is Rocksteady ons leven en onze ziel geweest. Het gaf ons de kans om te doen waar we het meest van houden: geweldige games maken met uitzonderlijk getalenteerde mensen. We zijn erg trots op ons team voor de games die we allemaal samen hebben gemaakt, van onze Urban Chaos tot de geliefde Arkham-serie en nu tot het epische Suicide Squad.

Maar er is iets speciaals aan Rocksteady dat verder gaat dan de games die we maken, en iedereen die hier werkt voelt dat. Het zijn de ongelooflijke momenten die we door de jaren heen hebben gedeeld, de vriendschappen die zijn ontstaan ​​en de zorg die dit team voor elkaar heeft, die deze onvergetelijke reis zo speciaal hebben gemaakt. We geloven dat mensen hun Rocksteady-shirts met trots dragen op de manier waarop we met elkaar omgaan en hoe het voelt om hier te zijn. We willen het team bedanken voor hun harde werk en alles wat ze doen om deze plek zo mooi te maken.

Sommige van onze meest trotse momenten waren te danken aan de energie en het talent van dit team: de kans om met Warner Bros. en DC aan Batman te werken, de prachtige Arkham-games die zoveel meer waren dan we ons hadden kunnen voorstellen, de mogelijkheid om met enkele van onze jeugdhelden, terugkeren naar de industrie waar we zo van houden door beginnende makers te helpen, en eindelijk hier een cultuur op te bouwen waar mensen gewoon zichzelf kunnen zijn en samen geweldige games kunnen maken.

Een heel bijzonder ingrediënt in dit alles zijn Rocksteady-fans. Hun enthousiasme en steun voor wat we doen is de brandstof die ons drijft om het beste van onszelf te geven. Zij zijn het uitgebreide Rocksteady-team en we danken hen hartelijk voor de energie die ze ons de afgelopen 18 jaar hebben gegeven! Nu Suicide Squad in veilige handen is en het team sterker dan ooit is, is het tijd om de teugels over te dragen en een nieuw avontuur in videogames aan te gaan.

Nathan en Darius demonstreren al jaren hun passie en vaardigheden in Rocksteady. Ze zijn veteranen in de sector en we weten dat hun toewijding aan Rocksteady, hun talent en hun energie het team naar een nog hoger niveau zullen tillen. We kunnen niet gelukkiger zijn dat ze hier de toekomst leiden en we wensen hen het beste."

Het leiderschap van Rocksteady zal worden toevertrouwd aan een ander paar veteranen: Nathan Burlow (studiohoofd) e Darius Sadeghian (Productdirecteur). Wat Hill en Walker betreft, het paar denkt al aan die van hen volgend project, wederom gevestigd binnen de kansspelmarkt.