Tijdens zijn 20-jarige activiteit, DICE heeft zich op de markt bekend gemaakt voor zijn werk met Battlefield, maar na verloop van tijd ontwikkelde hij ook titels buiten het first person shooter-genre. Voorbeelden zijn titels als Star Wars: Battlefront e Spiegelkant.

Echter, na het kolossale falen van Battlefield 2042, het softwarehuis en de uitgever Electronic Arts ze zullen proberen alles uit de kast te halen en de naam van de serie te redden.

Volgens wat werd verklaard door de nieuwe algemeen directeur van Rebecka Coutaz tijdens zijn eerste interview voor GameIndustry.Biz sinds de oprichting heeft het softwarehuis "Heeft geen tijd" om na te denken over andere projecten buiten de Battlefield-franchise.

“We richten ons exclusief op Battlefield 2042. Er is geen tijd voor iets anders en dit is wat we willen doen.
In de komende 3 jaar willen we de first person shooter-kolos worden die DICE verdient te zijn en dit is waar we naar streven."

Nu we het toch over Battlefield hebben, de rampzalige lancering van de game werd ook genoemd en zelfs op dat moment probeerde Coutaz niet om "Zoet de pil".

“De lancering van Battlefield 2042 was onverwacht. Onze spelers waren teleurgesteld en hetzelfde geldt voor het ontwikkelteam. We hebben ons gericht op de staat van het spel, en vervolgens bug na bug, patch na patch, we repareren en verbeteren het. […] De spelers genieten van de kaarten en inhoud die we maken, en het is een overwinning die ons een beter gevoel geeft. Het team is hier om Battlefield te doen en ze zijn gepassioneerd. We hebben zoveel veteranen van de serie. En het is belangrijk voor ons om Battlefield 2042 en de ervaring die we onze spelers kunnen bieden, te verbeteren. Dat zijn we aan hem verplicht."