Hier zijn we! Het moment waarop alle spelers hebben gewacht is aangekomen. Geoff Keighley heeft alle games aangekondigd die zijn genomineerd voor de verschillende categorieën van de volgende The Game Awards.

Over de belangrijkste categorie gesproken, het spel van het jaar, de nominaties waren: The Last Of Us Deel II, Animal Crossing: New HorizonsFinal Fantasy VII remakeDoom EternalGeest van TsushimaHades. Zeker een interessante titelkeuze, ondanks de prognoses van gebruikers die de opname van zagen Halfwaardetijd: Alyx, de eerste AAA-titel volledig in VR.

Om te stemmen moet u zich abonneren op officiële website van het evenement.

Hier is de volledige lijst met nominaties:

Game of the Year

  • DOOM Eternal
  • Final Fantasy VII remake
  • Geest van Tsushima
  • Hades
  • Animal Crossing New Horizons
  • The Last Of Us Deel II

Beste spelrichting

  • Final Fantasy VII remake
  • Geest van Tsushima
  • Hades
  • Halfwaardetijd: Alyx
  • The Last Of Us Deel II

 

Beste prestaties

  • Ashley Johnson als Ellie in The Last of Us Part II
  • Laura Bailey als Abby in The Last of Us Part II
  • Daisuke Tsuji als Jin Sakai in Ghost of Tsushima
  • Logan Cunningham als Hades in Hades
  • Nadji Jeter als Miles Morales in Mavel's Spider-Man: Miles Morales

Beste multiplayer-game

  • Animal Crossing New Horizons
  • Onder ons
  • Call of Duty: Warzone
  • Fall Guys
  • Waardering

Beste doorlopend spel

  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Call of Duty: Warzone
  • Fortnite
  • No Man's Sky

Beste art direction

  • Final Fantasy VII remake
  • Geest van Tsushima
  • Hades
  • Ori en de Wil van de Wisps
  • The Last Of Us Deel II

Beste score / muziek

  • Doom Eternal samengesteld (Mick Gordan)
  • Final Fantasy VII Remake (Nobuo Uematsu, Masashi Hamauzu en Mitsuto Suzuki)
  • Hades (Darren-knop)
  • Ori en de wil van de bosjes (Gareth Coker)
  • The Last of Us, deel II (Gustavo Santaolalla, Mac Quayle)

Beste audio-ontwerp

  • Doom Eternal
  • Halfwaardetijd: Alyx
  • Geest van Tsushima
  • Resident Evil 3
  • The Last Of Us Deel II

Innovatie in toegankelijkheid

  • Assassin's Creed Valhalla
  • Grounded
  • Hyperdot
  • The Last Of Us Deel II
  • Watch Dogs: Legion

Beste vertelling

  • 13 Sentinels: Aegis Rim (George Kamitani)
  • Final Fantasy VII Remake (Kazushige Nojima, Motomu Toriyama, Hiroaki Iwaki en Sachie Hirano)
  • Ghost of Tsushima (Ian Ryan, Liz Albl, Patrick Downs en Jorden Lemos)
  • Hades (Greg Kasavin)
  • The Last of Us Part II (Neil Druckmann en Halley Gross)

Games voor impact

  • Indien gevonden ...
  • Kentucky Route Zero: TV-editie
  • Spiritfarer
  • Vertel me waarom
  • Through the Darkest of Times: A Historical Resistance Strategiespel

Beste actiespel

  • DOOM Eternal
  • Hades
  • Halfwaardetijd: Alyx
  • Nioh 2
  • Straten van Rage 4

Beste spel voor actie en avontuur

  • Assassin's Creed Valhalla
  • Geest van Tsushima
  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
  • Ori en de Wil van de Wisps
  • Star Wars Jedi: Fallen Order
  • The Last Of Us Deel II

Beste RPG

  • Final Fantasy VII remake
  • Genshin Impact
  • Persona 5 Royal
  • Wasteland 3
  • Yakuza: Like a Dragon

Beste vechtgame

  • Granblue Fantasy Versus
  • Mortal Kombat 11 Ultimate
  • Street Fighter V: Champion Edition
  • One Punch Man: A Hero Niemand weet het
  • Under Night In-Birth: Exe Late [cl-r]

Beste familiespel

  • Animal Crossing New Horizons
  • Crash Bandicoot 4: It's About Time
  • Fall Guys
  • Mario Kart Live Home Circuit
  • Minecraft Dungeons
  • Paper Mario: The Origami King

Beste simulatie- / strategiespel

  • Crusader Kings III
  • Desperados III
  • Gears Tactics
  • Microsoft Flight Simulator
  • XCOM Chimera Squad

Beste sport- / racespel

  • Vuil 5
  • F1 2020
  • FIFA 2021
  • NBA 2K21
  • Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Beste Esports-spel

  • Call of Duty: Modern Warfare
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Waardering

Beste onafhankelijke spel

  • Aas
  • Fall Guys
  • Hades
  • Spelunky 2
  • Spiritfarer

Beste mobiele game

  • Onder ons
  • Call of Duty: mobiel
  • Genshin Impact
  • Legends of Runeterra
  • Pokemon Café Mix

Beste communityondersteuning

  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Fall Guys
  • Fortnite
  • No Man's Sky
  • Waardering

Beste debuut Indie-spel

  • Aas
  • Mortal shell
  • Raji: An Ancient Epic
  • Roki
  • Fasmofobie

Beste VR / AR-spel

  • Dreams
  • Halfwaardetijd: Alyx
  • Marvel's Iron Man VR
  • Star Wars: Squadrons
  • The Walking Dead: Saints & Sinners

Content Creator van het Jaar

  • Alanah Pearce
  • Jay-Ann Lopez
  • Nickmercs
  • TimtheTatMan
  • Valkyrae

Beste Esports-atleet

  • Crimsix
  • Showmaker
  • Canyon
  • Shotzzy
  • Zywoo

Beste Esports-team

  • Damwon Gaming
  • Dallas Empire
  • San Francisco Shock
  • G2 Esports
  • Team Secret

Beste Esports-coach

  • Danny "Zonic" Sorensen
  • Dae-Hee "Crusty" Park
  • Fabian "Grabbz" Lohmann
  • Lee "Zefa" Jae-Min
  • Raymond "Rambo" Lussier

Beste Esports-evenement

  • Blast Premier: Europese finales voorjaar 2020
  • Call of Duty League Championship 2020
  • IEM Katowice 2020
  • Wereldkampioenschap League of Legends 2020
  • Overwatch League Grand Finals 2020

Beste Esports-host

  • Alex "Goldenboy" Mendez
  • Alex "Machine" Richardson
  • Eefje 'Sjokz' Depoortere
  • James "Dash" Patterson
  • Jorien “Sheever” Van Der Heijden