The Meet Group, Mercari en Riot Games gebruiken Spectrum Labs om schadelijk gedrag in realtime te herkennen en erop te reageren.

SAN FRANCISCO - (BUSINESS WIRE) -Spectrum Labs, dat technologie en diensten waarvoor patent is aangevraagd, levert aan internetmerken van consumenten om giftig gedrag online te identificeren, heeft een serie A-investering van $ 10 miljoen binnengehaald onder leiding van Greycroft met deelname van Wing Venture Capital, Ridge Ventures, Global Founders Capital en Super {set} .

Nu de wereld steeds meer afhankelijk is van op internet gebaseerde services, apps en games, blijven online communities exponentieel groeien en vertegenwoordigen ze elke dag miljarden berichten en transacties. Pesterijen, haatzaaiende uitlatingen en ander giftig gedrag binnen deze gemeenschappen nemen toe en vereisen een oplossing die verder gaat dan uitbestede moderatie, trefwoordenlijsten of interne legacy-technologie die slecht is toegerust om de omvang van het probleem aan te pakken.

"Het online toxiciteitsprobleem is enorm, neemt toe en legt een enorme druk op bedrijven die dagelijks duizenden incidenten met verouderde tools moeten verwerken", zegt Justin Davis, CEO van Spectrum Labs. “Giftig gedrag heeft het vermogen van merken overtroffen om elke bedreiging nauwkeurig te herkennen en erop te reageren. Het schaadt hun gemeenschappen en vernietigt het vertrouwen in internet. Consumenten eisen een hogere kwaliteitservaring, en merken die aan deze verwachting kunnen voldoen, zullen marktleiders zijn. Op dit moment moet het beschermen van de gebruikerservaring tegen toxiciteit de topprioriteit zijn van elk consumentgericht merk. "

Het platform van Spectrum Lab gebruikt AI-modellen om meer dan 40 verschillende giftige gedragingen te herkennen, waaronder intimidatie, haatzaaiende uitlatingen, oplichting, grooming, illegale verzoeken en doxxing, en de automatisering van de workflow helpt Trust & Safety-teams om in realtime te reageren. Elk gedragsidentificatiemodel is contextueel bewust en kan onderscheid maken tussen een gepaste opmerking of actie en giftig gedrag, waardoor onlineplatforms giftige inhoud met een hoge mate van nauwkeurigheid en snelheid kunnen aanpakken.

"Ongecontroleerde toxiciteit vernietigt online gemeenschappen door de kernervaring van gebruikers te ondermijnen", zegt Alison Lange Engel, Venture Partner bij Greycroft en Spectrum Labs Board Member. "Spectrum Labs helpt bedrijven ervoor te zorgen dat hun platforms en gemeenschappen worden gebruikt zoals ze bedoeld zijn, rekening houdend met de context en normen die uniek zijn voor elk platform."

Riot Games gebruikt Spectrum Labs om de spelerservaring te waarborgen.

"Onze spelers verzenden honderden miljoenen berichten op een normale dag, en het is belangrijk dat die berichten bijdragen aan een veilige, positieve ervaring voor al onze gemeenschappen", voegt Paul Snyder, Product Lead Player Dynamics toe. “In Spectrum Labs hebben we een partner die met ons in de loopgraven zit, die ons helpt die toezegging na te komen. Terwijl we nieuwe services uitrollen die worden aangedreven door Spectrum Labs, zien we geweldige resultaten en weten we dat onze spelers een aanzienlijke positieve impact zullen ervaren op de veiligheid, gezondheid en plezier van onze games. "

Door samen te werken met sociale netwerken, gamingplatforms, datingsites en e-commercebedrijven, heeft Spectrum Labs dramatische resultaten opgeleverd van merken die sneller en nauwkeuriger kunnen reageren om hun gebruikers te beschermen.

  • Spectrum Labs vindt meer dan twee keer zoveel kans om een ​​gebruikersnaam die de richtlijnen schendt te vinden en te markeren dan de bestaande interne moderatie-oplossing van een klant. Voor één klant hielp Spectrum Labs bij het bereiken van een toename van 150% in de detectie van onveilige gebruikersnaam, met 97% precisie ten opzichte van de eerder gebruikte interne oplossing.
  • Voor een peer-to-peer marktplaatsklant was Spectrum Labs in staat om de detectie van overgangen die van de app werden gehaald met 20% te verbeteren, wat resulteerde in een winst van $ 16 miljoen aan vermeldingen en $ 1.6 miljoen aan inkomsten voor de klant.
  • Veel platforms gebruiken de functie voor het automatisch aanvullen van zoekopdrachten om de zoekervaring snel en gemakkelijk te maken, maar aanbevelingen voor automatisch aanvullen kunnen worden overschreden door giftige inhoud. Voor een wereldwijde klant van een sociaal platform heeft Spectrum Labs problematische termen teruggebracht van 10% tot minder dan 0.2% met een detectieprecisie van 98%.

Lees hier meer over de serie A-aankondiging van Spectrum Labs in de blogpost van CEO Justin Davis: https://medium.com/@_justindavis/rebuilding-trust-in-the-internet-560d84dda037

Over Spectrum Labs

Spectrum Labs biedt contextuele AI, automatisering en diensten om consumentenmerken te helpen giftig gedrag te herkennen en erop te reageren. Het platform identificeert meer dan 40 gedragingen in alle talen, waardoor Trust & Safety-teams in realtime kunnen omgaan met schadelijke problemen. De missie van Spectrum Labs is om de kracht van gegevens en de gemeenschap te gebruiken om het vertrouwen in internet te herstellen, waardoor het voor iedereen veiliger en waardevoller wordt. Ga voor meer informatie naar spectrumlabsai.com.

Over Greycroft

Greycroft is een seed-to-growth venture capital-bedrijf dat samenwerkt met uitzonderlijke ondernemers om transformatieve bedrijven op te bouwen. Greycroft beheert meer dan $ 1.5 miljard aan kapitaal met meer dan 200 investeringen, waaronder Acorns, App Annie, Axios, Bird, Braintree, BetterCloud, Bright Health, Buddy Media, Huffington Post, Icertis, Lightricks, Openpath, Plated, Scopely, Shipt, TheRealReal, Thrive Market, Trunk Club en Venmo. www.greycroft.com

Contacten

Voor Spectrum Labs, Inc.
Nicole Kruse
spectrumlabs@archetype.co

Bron BEDRIJFSDRAAD