Global Games Industry moedigt spelers aan om gezondheids- en veiligheidsrichtlijnen voor COVID-19 te volgen; Biedt informatie en sociale verbinding

- (BUSINESS WIRE) -#PlayApartTogether–Zynga (NASDAQ: ZNGA):


WAT

Vandaag is de wereldwijde en verreikende game-industrie overeengekomen om de belangrijkste boodschappen van de Wereldgezondheidsorganisatie te verspreiden om de verspreiding van COVID-19 te helpen vertragen. Om deze berichten te promoten, hebben 18 leiders in de game-industrie in de interactieve entertainmentruimte #PlayApartTogether gelanceerd, een initiatief dat hun uitgebreide netwerk van gebruikers aanmoedigt om de gezondheidsrichtlijnen van de WHO te volgen - inclusief fysieke afstand, handhygiëne, ademhalingsetiquette en andere krachtige preventieve acties mensen kan nemen om COVID-19 te bestrijden.

Door speciale evenementen, exclusives, activiteiten, beloningen en inspiratie toe te voegen aan enkele van de meest populaire games ter wereld, moedigt #PlayApartTogether gebruikers aan om beste praktijken over te nemen omwille van hun eigen gezondheid en die van hun families en gemeenschappen. Door COVID-19 zelfbeschermingsberichten in games op te nemen, vertelt de industrie de wereld: "Waar je ook bent, welk spel je ook speelt, je kunt een verschil maken." Deelnemen aan het programma zijn:

Activision Blizzard

Kabam

Snap Games

Amazon Appstore

Maysalward

Trekken

Big Fish Games

Playtika

Eenheid

Vies stuk

Pocket edelstenen

Wooga

Glu Mobile

Riot Games

YouTube Gaming

Jam City

SciPlay

Zynga

Volg de hashtag #PlayApartTogether op sociale media voor voortdurende updates en details.

#PlayApartTogether Quotes van game-industriepartners:

Activision Blizzard - Bobby Kotick, CEO
'Het is nog nooit zo belangrijk geweest om ervoor te zorgen dat mensen veilig met elkaar verbonden blijven. Games zijn het perfecte platform omdat ze mensen verbinden door de lens van vreugde, doel en betekenis. We zijn trots om deel te nemen aan zo'n zinvol en noodzakelijk initiatief. "

Big Fish Games - Jeff Karp, algemeen directeur en president
'Er is misschien nooit een meer cruciale tijd geweest dan nu, voor solidariteit rond een zaak, zoals degene die nu met COVID-19 wordt geconfronteerd. Samen met onze wereldwijde community van game-uitgevers en de technische begeleiding van de Wereldgezondheidsorganisatie hopen we miljoenen spelers in onze titels te bereiken met de # PlayApartTogether-campagne. Via games als Cooking Craze, Gummy Drop, Decurse en Fairway Solitaire kunnen we de belangrijke veiligheidsboodschap van de WGO delen en onze gemeenschap laten weten dat ze niet alleen zijn. We zitten hier allemaal samen in, ook al zijn we apart. '

Dirtybit - Anette Staloy, VP Business and Marketing
"Onze missie is om mensen samen onvergetelijke momenten te laten creëren, en onze focus is altijd geweest op het creëren van sociale spelervaringen. Onze spelers over de hele wereld hebben hartverwarmende verhalen gedeeld over hoeveel het voor hen betekent om in contact te komen met en contact te houden met vrienden en familie via onze Fun Run-spellen. We waarderen de mogelijkheid om deel te nemen aan het # PlayApartTogether-initiatief, om mensen te helpen de richtlijnen van de WHO en de lokale gezondheidsautoriteiten te volgen. "

Glu Mobile - Nick Earl, president en CEO
"Games hebben de kracht om niet alleen mensen te vermaken, maar ze ook samen te brengen in moeilijke tijden. We zijn er trots op dat we onze krachten bundelen met de gamesindustrie om de Wereldgezondheidsorganisatie te ondersteunen, terwijl we een wereldwijde community van spelers aanmoedigen voor #PlayApartTogether. In meerdere games in het portfolio van Glu moedigen we spelers actief aan om de WHO-richtlijnen en die van lokale gezondheidsautoriteiten te volgen voor de gezondheid en veiligheid van hun families en gemeenschappen. "

Jam City - Chris DeWolfe, mede-oprichter en CEO
"Jam City weet dat velen zich in deze gevaarlijke tijden wenden tot games voor stressverlichting en een beetje plezier. Als gamebedrijf met tientallen miljoenen spelers roepen we iedereen op om #PlayApartTogether te gebruiken om de curve af te vlakken en een einde te maken aan COVID-19. "

Kabam - Tim Fields, CEO
'Bij Kabam vermaken we de wereld. En de rol van entertainers is nooit belangrijker dan in moeilijke tijden. Kabam ondersteunt het #PlayTogetherApart-initiatief; door de wijze leiding van de Wereldgezondheidsorganisatie op te volgen, kunnen we de last voor gezondheidswerkers verlichten en levens redden. Is er een beter moment om enkele van je favoriete games bij te praten of een paar nieuwe te proberen? Je kunt een held zijn door met je vrienden te spelen, samen maar apart. '

Maysalward - Nour Khrais, oprichter en CEO
'Iedereen moet zijn steentje bijdragen om deze pandemie te bestrijden en de verspreiding ervan te verminderen. Thuis blijven is een belangrijke manier om onszelf en de samenleving te beschermen tegen het gevaar. Bij Maysalward zijn we toegewijd aan het bestrijden van de verspreiding met onze, daarom sluiten we ons aan bij #PlayApartTogether en lanceren we nieuwe games met meer online gameplay-mogelijkheden. Blijf thuis, blijf veilig. '

Playtika - Robert Antokol, CEO
"Bij Playtika geloven we dat spelen een integraal onderdeel is van het leven, zelfs in de moeilijkste tijden. We zijn er trots op om berichten van de Wereldgezondheidsorganisatie te promoten en om ons aan te sluiten bij deze coalitie van leiders in de game-industrie om de # PlayApartTogether-campagne te ondersteunen. Als onderdeel van dit belangrijke antwoord op de COVID-19-pandemie zet Playtika zich volledig in om mensen wereldwijd te helpen veilig te blijven en zich verbonden te voelen. "

Pocket Gems - Ben Liu, CEO
"Games kunnen het nodige entertainment bieden en tegelijkertijd de verbinding bevorderen. In deze uitdagende tijden ondersteunt Pocket Gems samen met onze collega-ontwikkelaars de # PlayApartTogether-campagne om de belangrijkste boodschappen van de WHO te versterken. We hopen dat spelers genieten van wat extra content en bonussen in onze mobiele games zoals Episode en War Dragons, terwijl we ook belangrijke herinneringen krijgen van de Wereldgezondheidsorganisatie. "

Riot Games - Nicolo Laurent, CEO
'Fysieke afstand mag geen sociaal isolement betekenen! Laten we fysiek uit elkaar blijven - en andere maatregelen nemen op het gebied van volksgezondheid, zoals handhygiëne - om de curve af te vlakken en #PlayApartTogether om de crisis het hoofd te bieden. Voor relschoppers is het spelen van games meer dan alleen een game; het is een zinvol leven. En nu, voor de miljarden spelers over de hele wereld, kan het spelen van games helpen om levens te redden. Laten we samen deze COVID-19-baasstrijd verslaan. '

SciPlay - Josh Wilson, CEO
"Hier bij SciPlay worden we allemaal gedreven door de vreugde die onze games brengen aan de wereldwijde gemeenschap. In deze moeilijke tijden moeten we allemaal samenkomen om het virus te bestrijden en de transmissiecurve af te vlakken. Een van onze kernwaarden is #playTOGETHER, dat is ingebakken in elke actie die we ondernemen om onze spelers te dienen. We zijn vereerd dat we deze kernwaarde kunnen omzetten in het # PlayApartTogether-initiatief, waar we zo sterk in geloven, en de levensreddende berichten van de Wereldgezondheidsorganisatie kunnen vergroten. Dus laten we allemaal #PlayApartTogether blijven om gezond te blijven, zowel mentaal als fysiek! "

Snap - Will Wu, hoofd van Snap Games
"Het is zo belangrijk dat jongeren thuis blijven serieus nemen - ze spelen een sleutelrol bij het helpen stoppen van de verspreiding. Snap Games is altijd een manier geweest voor Snapchatters om contact te maken en te spelen met hun vrienden, zelfs als ze ver uit elkaar zijn, dus we zijn een spel om het # PlayApartTogether-initiatief te ondersteunen. We doen er alles aan om Snapchatters te helpen thuis te blijven door nieuwe games aan te bieden en creatieve tools die onze gemeenschap bewust maken om zichzelf, hun dierbaren en het grote publiek te beschermen. "

Twitch - Michael Aragon, SVP of Content
"Games zijn een groot deel van wat de Twitch-community elke dag bij elkaar brengt. Het #PlayApartTogether-initiatief herinnert ons eraan dat, ook al is het cruciaal dat we afstand van elkaar houden, we kunnen blijven genieten van de games waar we van houden en online contact kunnen houden met mensen. We zijn verheugd om belangrijke berichten van de WHO te delen met andere leden van het initiatief om een ​​plek te blijven bieden waar mensen samen kunnen komen, spelletjes kunnen spelen en gemeenschappen kunnen creëren. "

Unity Technologies - John Riccitiello, CEO
"Bij Unity geloven we dat de wereld een betere plek is met meer game-makers en game-spelers erin. Of je nu je favoriete spel met vrienden op internet speelt of leert hoe je je eerste spel kunt maken met een aantal van onze nu gratis codeerinitiatieven met alle toegang, #PlayApartTogether kan spelers stimuleren om zichzelf en hun families te beschermen. We kijken ernaar uit om samen te werken met de wereldwijde gamesindustrie om ons steentje bij te dragen als wereldburgers om de curve af te vlakken.

YouTube - Ryan Wyatt, Global Head of Gaming
"YouTube is al vijftien jaar een community waar mensen dingen alleen doen, maar samen via #withme-video's, maar het is nu belangrijker dan ooit om #StayHome en #PlayApartTogether te gebruiken. Enkele van de meest impactvolle momenten op YouTube waren videomakers die via livestreams virtueel contact hadden met fans en andere videomakers. Gamers weten hoe ze bij elkaar moeten komen, zelfs als we niet bij elkaar zijn, dus laten we in deze periode veilig zijn en ons steentje bijdragen als industrie om de curve af te vlakken. "

Zynga - Bernard Kim, president van Publishing
"Onze missie bij Zynga is altijd geweest om de wereld met elkaar te verbinden door middel van games, en het heeft een nieuwe dimensie gekregen in deze wereldwijde crisis. We zijn vereerd om het belangrijke werk van de Wereldgezondheidsorganisatie te ondersteunen en onze spelers een ondersteuningssysteem te bieden tijdens deze periode van fysieke afstand. Het # PlayApartTogether-initiatief activeert positiviteit en gemeenschap die ons kunnen helpen om ons te committeren aan de dringende taak die voorhanden is.

Opmerking van de uitgever:

Campagnegrafiek, offerteformulier en branchecontactblad = https://www.dropbox.com/sh/kkvsatzbfkwafft/AAA4NFbVNMfzX-iULm68kyEra?dl=0

Contacten

Kenny Johnston (kjohnston@zynga.com)
Sarah Ross (sarah@zynga.com)
Dana Whitney (dwhitney@zynga.com)

Bron BEDRIJFSDRAAD