Vrijdag wordt eindelijk de dag van aankomst van Zwaard Pokémon e Bescherm Pokémon op Nintendo Switch: een van de nieuwigheden voor de serie is de introductie van de gratis camera (alleen in de Terre Selvagge) en de gamedirecteur Shigeru Ohmori wilde praten over deze nieuwe functie van de Game Freak-titel.

In de loop van eeninterview in feite zei Ohmori dat hij blij was met deze keuze en kijkt uit naar feedback van spelers, ook om te begrijpen of de gratis ruimte in de volgende titels moet worden geïntroduceerd:

We willen altijd nieuwe verrassingen introduceren voor onze spelers bij elke nieuwe Pokémon-game. Dit is de eerste keer dat we gratis camerabewegingen in de serie introduceren, dus we zijn verheugd om te zien hoe onze spelers erop reageren zodra ze de spellen in handen hebben.

Op basis van deze reacties zullen we nadenken over wat we in de toekomst willen doen.

Als de camera je bevrijdt in de Wilds of the Pokémon Sword en Shield Pokémon, moet dit met name worden gewaardeerd, waarschijnlijk in de volgende hoofdstukken van de serie zal deze functie meer worden benut.

Aan welke kant sta jij? U wilt een open wereld met gratis camera's of u houdt van de aanpak van Zwaard Pokemon e Bescherm Pokémon?