Bethesda Softworks heeft een nieuwe ontwikkelingsstudio geopend genaamd Roundhouse Studios, in Madison. Het wordt beheerd door het team van Human Head Studios, recent gesloten.

Chris Rhinehart, creatief directeur van Roundhouse Studios, verklaarde het volgende:

"Helaas moesten we Human Head Studios sluiten. Dit was vooral verwoestend vanwege de passie en creativiteit van het team dat we hadden verzameld. We vroegen onze vrienden in Bethesda om hulp en ze zagen de creativiteit en passie van ons team. Met de oprichting van Roundhouse Studios bood Bethesda alle Human Head-medewerkers een plaats in het nieuwe bedrijf. We zijn verheugd dat ons team bij elkaar blijft en ons werk voortzet waar we van houden ”.

Roundhouse Studios heeft ook de originele Prey-ontwikkelaars en mensen die hebben gewerkt aan Dead Man's Hand, Rune 1 en 2 en Lost Within. De ontwikkelaars hebben ook bijgedragen aan titels zoals Batman: Arkham Origins en BioShock Infinite.

Todd Vaughn, Senior Vice President of Development van Bethesdahij voegde eraan toe:

“Hoewel we spijt hebben van de problemen die we hadden als Human Head Studios, waren we blij met de mogelijkheid om dit getalenteerde ontwikkelingsteam onder de Bethesda-vleugel te brengen. We zijn blij dat het hele personeel bij elkaar blijft en deel uitmaakt van de familie. "